DWUDZIESTA    CZWARTA    NIEDZIELA  ZWYKŁA

16. 09. 2018

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

2. We środę i w czwartek Msze święte będą odprawione godzinę później niż zwykle, a więc we środę o godz. 19.00, a w czwartek o godz. 8.00.

3. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• we wtorek – św. Stanisław Kostka (1550-1568), młody polski jezuita, patron polskiej młodzieży.
  • w czwartek – święci Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze, męczennicy Kościoła koreańskiego z lat 1839-1867.
  • w piątek – św. Mateusz (I w.), Apostoł i Ewangelista, świadek Chrystusa w Etiopii

4. Jutro, 17 września, przypada kolejna rocznica najazdu  Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.

5. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 6 października. Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, powrót wieczorem. Zapisy w zakrystii.

7. Dziękuję tym spośród mieszkańców domów 316 -330, którzy uczestniczyli w sprzątaniu kościoła i złożyli ofiarę na kościół, Bóg zapłać. Pozostałych również  zachęcam do troski o naszą świątynię.  Na  następną niedzielę proszę o sprzątanie mieszkańców domów 331 -345 i pozostałych domów między tymi numerami.