DRUGA   NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

17. 03. 2019

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 15.15, a następnie Msza święta.

2. We wtorek 19 marca przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła. Msza święta o godz. 7.00.

3. Droga Krzyżowa w piątek o  godz. 16.30, a następnie  Msza święta.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00.

5. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu, 31 marca

6. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic w niedzielę 7 kwietnia na godz. 18.15. Zapisy w zakrystii.

7. W Niedzielę Palmową, 14 kwietnia, organizujemy po raz dziesiąty konkurs na najpiękniejszą i  najwyższą palmę wielkanocną. Zapraszam.

8. Planowana pielgrzymka do Francji na przełomie maja i kwietnia została odwołana ze względu na małą liczbę uczestników.

9. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła  w tym sezonie grzewczym.

10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy wyjściu głównym z kościoła.

11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół  mieszkańcom domów 331 - 345. Bóg zapłać. Na następną niedzielę  proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów 346 - 360.