Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

Ogłoszenia parafialne

 

 

PIĄTA   NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

18. 03. 2018

 

 

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 15.10. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30.

 

2. Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic dzisiaj o godz. 17.15

 

3. Jutro Uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza święta o godz. 17.00 zostanie odprawiona w naszym kościele w kaplicy św. Józefa.

 

4. Za tydzień Niedziela Palmowa,  czyli Męki Pańskiej.  Podczas Mszy Świętej wysłuchamy  opisu Męki Pańskiej według św. Marka. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Natomiast uroczyste poświęcenie palm na sumie o godz. 11.00. Na rozpoczęcie liturgii zgromadzimy się przed kościołem, tam poświęcenie palm i  procesja wokół kościoła, a następnie Msza święta.

 

5. Zapraszam do udziału w konkursie na najwyższą i najpiękniejszą palmę. Konkurs odbędzie się  w Niedzielę Palmową po Mszy świętej o godz. 11.00. Zachęcam zwłaszcza młodzież i dzieci, do uczestnictwa w tym konkursie.

 

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz.  16.00.

 

7. Od środy  będzie wystawiony kosz na dary żywnościowe, które w Wielką Sobotę, wraz z darami składanymi przy okazji święcenia pokarmów,  zostaną przekazane przez Zespół Charytatywny potrzebującym w naszej Parafii.

 

8. Baranki wielkanocne Caritas są do nabycia w naszym kościele.

 

9. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w dniach 16 - 17 czerwca (sobota – niedziela). Zapisy w zakrystii.

 

10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół mieszkańcom domów 331 - 345. Bóg zapłać. Na  następną niedzielę proszę o sprzątanie mieszkańców domów  346 – 360.