UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA

20. 05.  2018

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.15. W tygodniu nabożeństwa majowe o godz. 17.35, a  następnie Msza święta. Msze święte w tygodniu przez cały miesiąc maj tylko wieczorem o godz. 18.00.

3. Jutro, w poniedziałek, 21 maja, obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza święta o godz. 18.00.

4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej we czwartek  o godz. 19.30.

5. W przyszłą niedzielę, 27 maja, będziemy obchodzić  uroczystość Najświętszej Trójcy. Także w przyszłą niedziele na Mszy świętej o godz. 11.00 pierwsza rocznica  I Komunii świętej dzieci z klasy IV.

6. W PIĄTEK NABOŻEŃSTWO MAJOWE O GODZ. 18.35 i MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 19.00

7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00.

8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lichenia proszę o wpłaty i dane do ubezpieczenia.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci przystępujących do  I Komunii świętej. Bóg zapłać. Na  następną niedzielę proszę o sprzątanie rodziców dzieci przeżywających  I rocznicę  I Komunii świętej.